Bilgi BankasıFaizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

 2021 Yılında Ev Fiyatları Düşer Mi?

0

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin günümüzde en çok araştırdığı konulardan biri de ev fiyatlarının düşmesidir. Özellikle belirli bir birikimi olan vatandaşlar, ev alıp almama konusunda ve ekonomik durumlarını riske atmama konusunda düşünerek çok arada kalıyor. Bunun en büyük nedeni ise redi faizlerinin yüksek olmasının yanı sıra ev fiyatlarının da artış göstermesidir.

Bunun yanı sıra belirli bir birikimi  bulunan, krediye uygun ev almanın zor olduğunu belirten, birikiminin yetmeyeceğini düşünen, krediye uygun evlerin de faiz oranının çok olmasından dolayı ev almanın çok zorlaştığını da belirterek ev alma hayallerinden vazgeçen kişilerin sayısı da azımsanamayacak kadar çoktur.

Kentsel Dönüşüm Konut Fiyatlarını Etkiler Mi?

Elbette ki kentsel dönüşüm ile birlikte semtinizin genel yapısı ve zaman zaman da sistemi değişime uğradığı için konut fiyatlarında artış gerçekleşmesi mümkün olabiliyor. Eskimiş depremde yıkılma tehditi oluşturan binalar yıkılarak yerine sistematik bir yapı inşa ediliyor. Bu çalışmalar oturduğunuz semtin konut fiyatlarında artış olmasını sağlıyor. Dolayısıyla evlerin değerinin artması bankaların belirlediği faiz oranlarını arttırmasına ya da kredi çekiminde ödenecek masrafların da yükselmesine neden oluyor.
Konut kredilerinin faiz oranını yüksek bulan kişiler için faizsiz ev alabilme olanağı bulunuyor. Bu sayede azda olsa birikimi olan vatandaşlarımız ev sahibini olma hayallerini ertelemek ya da vazgeçmek zorunda kalmıyor. Günümüzde faizsiz ev satın alma fırsatından haberdar olmayan onlarca kişi mevcuttur

Faizsiz Ev Alınabilir Mi?

Birikimevim olarak müşterilerimizin, ev almak için yüklü miktarda kredi çekip tatil planlarını iptal etmesine, evlerine alacağı eşyalarını eksiltmesine hatta hayatlarındaki belirli lükslerini kısmasına hiç gerek olmadığını belirtmek istiyoruz. Müşterilerimiz olarak sizlerin, ev almak için yaşantınız, hayat standartlarınız ile ev sahibi olmak arasında tercih yapmak zorunda kalıp, bir taraftan ödün vermek zorunda kalmadan ev sahibi olabileceklerini belirtebiliriz.

Müşterilerimizin ev alma hayalinden vazgeçmemeleri için her türlü şartlarda ev almalarının mümkün olduğunu aktarıyoruz. Bütçenize, tarzınıza ve zevkinize uygun evleri faizsiz almak için Birikimevim sitesini ziyaret edebilir ve kolayca hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir