Faizsiz Ev

Aylık 400 TL Taksitle Ev Alma Fırsatı

0
aylik 400 tl taksitle ev alma

Ev almak isteyenlerin en çok çekindiği konu, evlerin yüksek fiyatlarıdır. İnsanlar çok çalışmalarına rağmen konut için gerekli olan parayı bir araya getiremeyebilirler; çünkü insanların pek çok gideri ile beraber ciddi manada önem taşıyan kira gideri de vardır. Hem kira ödemek hem de birikim yapmak insanlar için oldukça zordur. Bazı insanlar sırf bu durumdan dolayı para biriktiremiyor ve maalesef kredi başvurusunda bulunuyorlar. Krediye başvuran kimselerin kredi faizi, kredi tutarı ve aynı zamanda kira ödemeleri de yine oldukça karmaşık bir problemdir. İnsanlar bu kargaşanın içerisindeyken bazı şirketler ilaç gibi gelecek bir yöntem sunmuştur.

Kira Öder Gibi Ev Almanın Şartları

İnsanlara kira öder gibi ev almanın yolunu sunan bu şirketlerin çalışma sistemleri de oldukça güzeldir. Bu şirketlere başvuran kişiler aylık ödeyecekleri taksit tutarını ve satın almak istedikleri evin total tutarını belirtmektedirler. Buna göre şirket aynı özelliklere sahip kimseleri bir araya getirerek gruplar oluşturmaktadır. Bu gruplar belirli vadeler ve tutarlar ile bu ödemeleri yapmaya devam edeceklerini teyit etmektedirler. Yapılan bu görüşmelerin ardından oluşturulan gruplar ile noter huzurunda her ay kura çekilmektedir. Çekilen kurada çıkan kişiye grubun tüm üyeleri aylık taksit tutarını vermektedirler. Böylece o kişi de toplanan para ile evini satın alabilmektedir. Gruptaki son kişi evini alana kadar bu sistem bu şekilde devam etmektedir.

Aylık 400 TL’ye Ev Almak Mümkün

Aylık ödenecek olan taksit tutarları kişilerin ödeyebileceği düzene göre ayarlanmaktadır. Bu bazen o kadar düşük fiyatlar olmaktadır ki insanlar kolaylıkla diğer giderlerini karşılarken aynı zamanda ev sahibi olabilmektedirler. Bu bazen aylık 400 TL, bazen 300 TL, bazen de 1.500 TL gibi tutarlarda olabilir. Burada önemli olan ev almak isteyen kişinin aylık ödeyeceği tutarı belirtmektedir. Şirket buna göre bir düzenleme oluşturur ve kişinin istediği kadar tutar ödeyerek ev sahibi olmasının yolunu açmaktadır. Bu sistem ile kira öder gibi ev alabilmek de mümkün hale geliyor.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev