Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

Birikimevim Nedir?

0
Birikimevim

Birikimevim kampanyaları ile siz de istediğiniz evi herhangi bir faiz ya da ek ödeme yapmadan kolayca satın alabilirsiniz. Birikimevim bünyesinde sizlere sunulan kampanyalar, faiz ödemeden ev sahibi olmanızı sağlar.

Günümüzde birçok kişi ev almak için bankalardan konut kredisi çekmektedir. Ancak kredilerdeki faiz oranları evlerin oldukça yüksek fiyatlara satın alınmasına neden olur. Böyle bir durumda ise hiç beklenmedik meblağlar ortaya çıkar ve satın alınmak istenen evin fiyatı oldukça yükselir. Birikimevim kampanyanları ise sizlere sunduğu hızlı ve güvenilir çözümler ile vade farkı gözetmeksizin faiz ödemeden ev sahibi olma imkânı sunar.

Birikimevim kampanyaları sizlere küçük taksitler ile ev satın alma fırsatı sunar. Çünkü aldığınız finansman desteğini taksitler halinde geri ödeyeceğiniz için bu taksitlerin tutarlarını belirleme şansı da yine Birikimevim tarafından sizlere verilir. Yani taksitleri nasıl ödeyeceğinize siz karar verebilir ve ayda ne kadar ödemek istediğinizi de belirleyebilirsiniz. Eğer ev satın almak istiyorsanız ve bunu uygun ödeme koşulları ile yapmayı tercih ediyorsanız, sizin için en doğru adresin Birikimevim bünyesin gerçekleştirilen ev satın alma kampanyaları oluğunu belirtmek isteriz.

Birikimevim

Birikimevim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Birikimevim ile ev satın almak için birçok neden sıralamak mümkündür;

  • Kredi çekmeden ve faiz ödemeden ev satın alma imkânı
  • Alınan finansman desteğini uygun koşullarda ödeme ve taksitleri bütçeye göre belirleme
  • Peşinat olmadan ev satın alabilme
  • Ara ödeme olmadan kira öder gibi ev satın alma
  • Satın alınacak evi kendi değerindeki fiyata mal etme
  • Geri ödemeyi isteğe bağlı olarak erken kapatma imkânı
  • Kısa sürede teslimat fırsatı
  • Geri ödeme yapılırken taksitlerde değişiklik yapabilme hakkı
  • Türkiye’nin her yerinden başvurma imkânı

Ev Almanın En Kolay Yolu

Birikimevim ile ister dar gelirli olun isterseniz de orta ya da yüksek gelirli, hiç fark etmez. Dilediğiniz evi istediğiniz koşullarda satın alabilir ve bunun yanında faiz ya da kredi masrafı ödemeden satın almak istediğiniz eve gerçek değerinde ulaşabilirsiniz. Birikimevim’in tercih edilmesindeki en önemli etkense bütçenize uygun bir taksit oranı belirleyerek zorlanmadan geri ödeme yapabiliyor olmanız.

Eğer siz de bir eve olması gerekenden fazla ödemek istemiyorsanız, bankalardan yüksek faiz oranları ile kredi çekmek yerine Birikimevim tarafından sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken sadece hangi evi satın almak istediğinize karar vermek ve bunun ardından da Birikimevim ile iletişime geçmek olacaktır. Birikimevim faiz ve ek masraflar olmadan ev satın almanın en kolay yoludur.

Birikimevim Nedir

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev