Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

Eminevim Nedir, Nasıl Çalışır?

0

Ev, arsa, işyeri gibi taşınmaz bir mal almak isteyenlerin yüksek faiz tutarları ödemeden bu işi nasıl gerçekleştirebilecekleri akıllarında bir soru işaretidir. Bu sorunun hallolması için çözümler aramakta olan bireyler Eminevim ile tanışmaktadır. Peki, Eminevim nedir? Eminevim, kişinin istediği ev, işyeri ya da arsayı herhangi bir banka kredisi, kişisel borçlanmalar ya da faiz gibi yüksek ödemeler yapmadan, kişilerin iş yeri, ev ya da arsa sahibi olabilmesini sağlayabilen bir ödeme yöntemidir.

Eminevim ilk başlarda otomotiv sektörü üzerine başlamış olsa da daha sonraları Eminevim olarak iş yeri, ev ya da arsa tarzı gayrimenkullerin satın alınabilineceği bir sisteme çeviren kurumsal bir firma olmuştur. O gün itibaren de çalışmalarına devam etmektedir.

Eminevim Sistemi Nasıl Çalışır?

Eminevim firmasında çekilişli sistem, vade ortası sistem, peşinatlı sistem, düşük taksitler ile çekilişli olan sistem, sabit yardımlı olan çekilişli sisteme ve değer artışlı olan sistem tarzı 6 farklı sistem ile çalışma hayatını sürdürmektedir.

Çekilişli sistem: Altın gününe benzemekte olan bu sistem, ev almak isteyen kişilerin 40, 60, 80, 100 ve de 120 kişilik olan gruplar oluşturması ve bu açı ile her ayda bir konut ücretinin oluşması usulüne dayanmaktadır. Noterin huzurunda yapılmakta olan kura ile her ayda bir kişi ev sahibi olabilmektedir. Eminevim sistemi, oldukça şeffaf olan bir sistem olup tüm çekilişler

katılımcılara açık bir şekilde, noter huzurunda gerçekleşmektedir.

Peşinatlı sistem: Peşinatlı olan bu sistemde satın almak istenilen ev sayısının bir bölümünü peşin ve de bir kısmını taksit ile ödemek sureti ile ev alabilme imkânı sunulmaktadır. Peşinat ödemesi sonrasında ise kalmış olan tutarlar taksitlere bölünerek işlem uygulanmaktadır. Eminevim çalışma şartları oldukça uygun olup kendisi ile çalışacak bireylere oldukça uygun şartlar sağlamaktadır. Faizli bankalara bulaşmak istemeyen kişiler Eminevim sayesinde para biriktirmek sureti ile ev, araba, arsa gibi taşınabilir ve taşınmaz mallar satın alabilmektedirler.

İlgili Yazılar

Yorumlar