Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

Faizler Düştü Konut Satışları Arttı

0

Son dönemlerde hem pandemi ile mücadele hem de piyasalardaki yükseliş konut satışlarında bir durgunluğa neden olmuştu. Faiz oranlarının çok yükselmesi ve kredi imkanlarının darlığı nedeniyle konutlar satılamaz durumdaydı. Daha sonra yapılan faiz düzenlemesi ile konut faizleri çok aşağılara düşerek konut satışları arttı. Bu piyasa içerisinde birikim sahibi olanlar yatırım için ev almaya yönelirken birikimi olmayanlar da kredisiz ev alma yollarını aramaya koyuldular.

Birikimevim ile Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Faizsiz ve güvenli bir sisteme dahil olmak isteyenlerin başvurduğu en iyi yol birikimevim ile mümkün olur. Birikimevim kurumsallaştırdığı sistemi ile alacağınız evi sizin belirleyeceğiniz taksit tutarları ile almanıza yardımcı olur.
Yapmanız gereken işlemler ise şu şekildedir:
Öncelikle almak istediğiniz konut ya da aracı belirlemeniz gerekiyor.
Belirlediğiniz ev ya da araç için ister peşinatlı ister peşinatsız bir şekilde sisteme dahil olursunuz.
Ödeme gücünüze göre taksit sayılarını ve tutarını belirlersiniz.
Proje bedelinizi belirledikten sonra haklarınızın korunması adına karşılıklı sözleşme imzlanır.
Noter huzurunda konutunuzu ya da aracınızı teslim alacağınız tarih belirllenir.
Sıra belirleme sistemi ile günü geldiğinde Birikimevim konutunuzu size teslim ederek taksitle ve yorulmadan ev sahibi olursunuz.
Tüm bu adımlarla birlikte birikiminizi hesaplamak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Senetle Ev Almak

Piyasaların karışıklığı ve güvenli bir sistem oluşu senet sistemini ön plana çıkartmaktadır. Senet sistemi ile ev sahibi olmak ise yapabileceğiniz en mantıklı işlerden birisi olacaktır. Bu sistem ile adeta kira öder gibi herhangi bir zorluk yaşamadan eviniz olabilir. Şeffaf Birikimevim sistemi, karşılıklı anlaşmalar ve noter süreçleri nedeniyle tamamen güven içeren bir sistemdir. Son dönemde senetle birçok insan yeni evlerine kavuştu.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Birikimevim ile herhangi bir faiz ya da ek ücret ödemezsiniz. Noterde belirlenen teslim tarihine kadar sadece kira ödemesi yapar gibi taksitler ödersiniz. Bu taksitleri de siz belirlediğiniz için herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Temel Misyonumuz

Temel olarak müşterilerimizi borca sokmadan faizsiz bir ev sahibi yapmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de personellerimizi insan ilişkileri konusunda eğiterek üstün müşteri memnuniyeti yakalamayı hedefliyoruz.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev