Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

Finansevim Nedir?

0
Finansevim

Katılımcıları için hızlı ve güvenilir hizmetleri ile öne çıkan Finansevim, düşük oranlı taksit ödemeleri ile ev sahibi olmanıza yardımcı olur. Ayrıca Finansevim, tamamen tasarrufa dayalı olan ve bunun yanında müşterilerine faizsiz ev alma imkanı sunan bir finans sistemidir. Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, istediğiniz evi satın alabilir ve cazip ödeme koşulları ile kendi evinize sahip olabilirsiniz.

Finansevim katılımcıları için aynı zamanda faizsiz araba satın alma konularında da hizmet alabilirsiniz. Peşinat ödeme imkanınız olmasa bile Finansevim sistemine katılabilir ve sorun yaşamadan istediğiniz ev ya da arabaya kavuşabilirsiniz.

Neden Finansevim?

Çünkü Finansevim ile herhangi bir şekilde faiz ve vade farkı olmaksızın ev, araba ve arsa satın alabilirsiniz. Bunun yanında istediğiniz gibi taksit ödeyebilir ve bütçenize göre bu taksitleri planlayabilirsiniz. Finansevim ile;

  • Kredi ödemez ve faizsiz ve vade faksız ev ya da araba satın alabilirsiniz.
  • Ödeyeceğiniz taksitleri tutarlarını siz belirlersiniz.
  • Peşinat zorunluluğu yoktur.
  • Ayrıca Finansevim ödeme sistemi tüm Türkiye’de geçerli olan bir sistemdir.

Finansevimden Kimler Faydalanabilir?

Finansevimdem ev ve otomobil sahibi olmak isteyen her Türk vatandaşı yararlanabilir. Faizsiz ödeme sistemi olan Finansevim, aynı zamanda kişilere gelir durumlarına göre uygun ödeme koşulları sunar ve bu şekilde ev ya da araba sahibi olmalarına imkan tanır.

Finansevim Diğer Ödeme Sistemlerinden Hangi Yönleri ile Farklıdır?

Finansevimi diğer ödeme sistemlerinden farklı kılan en önemli özelliği kendine has bir katılım sistemi olmasıdır. Faizsiz katılım sistemi olan Finansevim, satın alınmak istenen araba ya da evlerinde bedeline göre katılım bedeli alır ve bunun dışında herhangi bir ek ücret talep etmez. Ayrıca aylık ödeme koşullarını müşterinin kendisine bırakır ve bu şekilde rahat bir şekilde ödeme yapmalarını sağlar.

Öte yandan çekiliş sıralama yöntemi ile belirlenen sıralara göre teslimatlar başlar ve belirlenen tarih geldiğinde katılımcıların teslim işlemleri gerçekleşir. Teslim tarihi neyse söz verilen o tarihte ev ve arabalar için gerekli olan kaynak sağlanır

Finansevimden Peşinatsız Faydalanmak Mümkün Mü?

Finansevim peşinatı olmayan her müşteri için de hizmetler sunar. Ev ya da araba almak isteyen ancak peşinat veremeyecek durumda olan herkes Finansevim’den faydalanabilir. Bunun yanında isteğe bağlı olarak peşinat vererek de sisteme dahil olmak mümkündür.

Finansevim

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev