Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma SitemleriKredi

İstanbul’da Hiç Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

0
House key with house shape keychain in the door

Hiç peşinat vermeden ev sahibi olmak son dönemler oldukça yaygınlaşmıştır. Birçok vatandaş ev almak istediği için bankalardan konut kredisi çekmeyi tercih eder. Ancak bankalar yüksek faiz oranları uyguladığı için çoğu vatandaş da gelirini ayarlayamadığı için bankalardan kredi çekmeyi tercih etmez. Bu nedenle Birikimevim gibi hizmet veren çeşitli kuruluşlardan bu alanda daha uygun fiyatlara hizmet almak da mümkün.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak

Birikimevim faizsiz ev imkanı yaratarak hizmet verir. Genellikle bu gibi kuruluşlardan yararlanan birçok vatandaş bulunur. Hiçbir peşinat vermeden sadece aylık ödemelerimizle birlikte istediğiniz evi almanız mümkün.
Birikimevim’e dahil olan kişiler sadece ilk etapta katılım ücreti verirler.
Birikimevim’in en büyük avantajı ödemlerinize ek bir masraf çıkmamasıdır.
Birikimevim üzerinden senetle ev almak mümkün olmaz. Bunun için başka kuruluşlardan da hizmet alabilirsiniz.

Ödemelerin Yapılması

Birikim evim gibi kuruluşlar ödeme konusunda müşterilere oldukça avantaj sağlar. Genellikle bu gibi kuruluşlardan yararlanan kişiler bankalarda kara listede olan kişilerdir. Bu nedenle maaşlarından belli bir miktar ayırarak aylık taksit halinde ödeme yaparlar. Herhangi bir zorlama olmadan kolay bir şekilde bütçenize göre ödeme yapabilirsiniz.

Birikimevim Avantajları

Birikimevim tüm vatandaşları faizsiz ev alma imkanı uygular. Bu nedenle birçok vatandaş hem ev hem de araba sahibi olmayı tercih eder. Özellikle ödeme konusunda birçok vatandaşa kolaylık sağladığı için tercih edilen bir kuruluştur. Bankalar gibi herhangi bir şartı bulunmadan size kolay bir şekilde ev alma imkanı sunar. İstediğiniz evi seçerek ister şehir içinde ister şehir dışında ev sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle birçok vatandaş da Birikimevim’den ev almayı tercih eder.

Kura Sistemi

Kura sistemi genellikle birikim evim gibi hizmet veren kuruluşlar da oldukça sık uygulanır. Çünkü birçok vatandaş bu gibi kuruluşlardan hizmet aldığı için yoğunluk olmadan hızlı bir şekilde hizmet verilir. Bu nedenle isminizi yazdığınız zaman kura yöntemi size de uygulanır. Kural size geldiği zaman evinizi teslim almaya gitmiş olursunuz. Ancak ödemeler kura size çıkmadan önce ödenmeye başlanmış olur.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev