Faizsiz Ev

İstanbul’da Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İstiyorum

0

İstanbul’da kaliteli bir yaşama sahip olmak bir eve sahip olmayı gerektiriyor. Ancak artan ev fiyatları ve konut kredisi oranları kişilerin konut sahibi olmasını zor, başka bir deyişle imkansız hale getiriyor. Bu nedenle farklı seçeneklerle ev edinmek daha cazip oluyor.

Bu seçenekleri Türkiye genelinde sunan Birikimevim, ev almak isteyenlere faizsiz ve banka kredisiz seçenekler sunuyor. Birikimevim sisteminin işleyişi tıpkı kadınların altın gününe benziyor. Her ay bir üyeye ev alınıyor ve üyeler evlerinin borcunu taksit taksit ödüyor.

İstanbul’da Peşinatsız Ev Sahibi Olan Var Mı?

Birikimevim’in sistemlerine katılan herkes ev kredisi almak zorunluluğu bulunmadan konut sahibi olabiliyor.
Sistemde;
Peşinat,
Ara ödeme,
Banka kredisi,
Faiz gibi seçenekler bulunmuyor.
Birikimevim firmasına başvuru yapılıyor ve katılımcı olunuyor. Bu işlem sonrasında gelir durumuna uygun olan seçenek tercih ediliyor ve peşinatsız taksitle ev almak için ilk adım atılmış oluyor. Bu sistem sayesinde İstanbul ve diğer şehirlerde milyonlarca kişi ev sahibi oluyor.

pesinatsiz-taksitle-ev-almak-birikim

Taksitle ev almak için Birikim yapmak gerekiyor. Ev almak için Birikimevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz

İstanbul’da Banka Kredisi Çekmeden Taksitle Ev

İstanbul veya diğer şehirlerden ev sahibi olmak için Birikimevim’e başvurabilirsiniz. Banka kredisi çekmeden taksit taksit ev alabilirsiniz. Birikimevim’in size özel seçeneklerini inceleyerek sizin için en uygun olan seçeneğe katılım yapabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan, bankalara yüklü faiz ödemesi yapmadan dilediğiniz evi satın alabilir ve kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Taksitle Ev Almak Nasıl Oluyor?

Birikimevim’in Türkiye’nin tüm şehir ve hatta ilçelerinde ofisleri bulunuyor. Ayrıca firma resmi web sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere de ulaşarak konunun tüm detaylarını paylaşıyor. Ofislerine başvuru yapan kişiler de en uygun konut kredisi araştırması yapmak gerekmeden taksitle ev sahibi olma konusunun tüm detaylarını öğrenebiliyor. Taksitle Ev Almak için Birikimevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Peşinatsız Ev Almak Avantajlı Mı?

Birikimevim, peşinatı olmayan kişilerin de bir ev sahibi olabilmeleri için peşinatsız ev sistemini uyguluyor. Sistemde başka avantajlı seçeneklerde bulunuyor. Cüzi bir miktar peşinat ödeyenler evlerini daha erken teslim alırken vade sayılarını da azaltabiliyor. Sistemdeki avantajı ve artıyı her bütçeden kişinin ev sahibi olma imkanının bulunması oluşturuyor. Sistemin kalite, güven ve kurumsallığı ise bu sisteme gönül rahatlığıyla katılmayı sağlıyor.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev