Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

İstanbul’da Peşinatsız Nasıl Ev Sahibi Olurum?

0

Hayat pahalılığı İstanbul gibi büyük şehirde ciddi oranda arttı. Bu durum da doğal olarak ev fiyatlarına da sirayet etti. En ucuz ev kredisi veya faizsiz ev kredisi arıyorum diyen herkes Birikimevim firmasının sağladığı imkanları öğrenmelidir. Bunlar arasında cüzi bir miktar ek ödeme, taksitle ev alma, erken ev sahibi olma ve peşinatsız ev sahibi olma gibi olanaklar bulunuyor. Bu makalede bu fırsatlara dair bilgiler aktarılacaktır.

Kredi Notu Düşük Olsa Bile Ev Sahibi Olma Şansı

İstanbul’da evlerin oldukça pahalı olduğu malumdur. Böylece her aile ev satın alırken gerekli olan finansmanı bulamayabilir. Kredi notunun düşük olması bu finansman imkanından kişiyi yoksun bırakabilir. Ancak Birikimevim’e gelerek kredi notu düşük olunsa bile ev konut kredisi alınabilir.

Peşinata ve Ekstra Ödemelere Gerek Yok

Faiz ödemeden ev almak için yapılması gereken birkaç kolay işlem vardır. Bu işlemler bankaların verdiği faizli kredilerden daha karmaşık ya da maliyetli işlemler değildir. Belirli bir kayıt ücreti ve hangi sistem kullanılarak ev alınacağının bildirilmesi yeterlidir ve peşinat ödemeden de ev alınabilir. Çeşitli sistemler arasında herkes ekonomik durumunu göz önüne alarak uygun olanını kabul eder.
Faizsiz ev almak isteyenler aşağıda yer alan konularda kazançlı olacaklardır:
Bankalarda uzun bekleme süresine gerek yok,
Küçük miktarlarda ödeme yapılması yeterli,
Geçmişteki borçlar önemli değil,
Ödeme yapılacak tutarın taahhüt edilmesi yeterlidir.
Böylece faizsiz ev alma sistemiyle önemli bir yol kat edilerek daha kısa sürede ve daha az maliyetle ev alınabilecektir.

Başvuru Yapma Koşulları

Birikimevim’e gelerek ev sahibi olmak için firmanın sitesi üzerinden başvuru yapılabileceği gibi istenmesi halinde şubeye giderek de gerekli formu doldurarak kayıt olunabilir. Ayrıca ev alma sistemleri için sorulacak ilave sorular var ise müşteri hizmetlerine de ulaşılarak sorulabilir.
Faizsiz Ev Almak İçin Finansman Hesabı
Faiz ödemeden Birikimevim aracılığı ile en ucuz ev kredisi almak isteyenler için yapılacak hesaplamada öncelikle istenen finansman tutarı ve her ay ne kadar ödeneceği belirtilir. Örnek olarak 80 bin TL finansmana ihtiyaç duyan bir kişi 78-96 ay arası bir vade ile her ay 1400 TL ödemeyi kabul etmişse toplam geri ödemesi vade sonunda 87 bin TL olacaktır.

Gereken Belgeler

Faizsiz ev alırken öncelikle herkes gelirini belgeleyen evrakları teslim etmelidir. Bu belgeler istenen finansman tutarının maaşa oranlanması için gereklidir. Ayrıca kimlik belgesi, alınacak evin tapusunun birer sureti işlemlerin tamamlanması için isteniyor.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev