Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

İstanbul’un İlçe İlçe Deprem Risk Raporu!

0

İstanbul için yıllardan beri olası depremlerden söz ediliyor. Bu durum yeni yapılan binaların depreme dayanıklı olarak yapılmasına sebep oldu. İstanbullular bu bakımdan yeni konutları satın almak istiyor. Ancak konut fiyatlarında yaşanan büyük artış konut almak isteyenlerin ev kredisi şartları araştırması yapmasına yol açtı.
Konut alım şekillerine bakıldığında ise konut kredisi ile ev alma şeklinin pek fazla benimsenmediği görülüyor. Bankaların değişen bireysel krediler faiz oranları kişilerin ev almak için farklı yöntemlere yönelmelerini sağladı. Bu yöntemlerden en avantajlı ve cazip olanını ise Birikimevim’in sistemleri sağlıyor. Ev almak isteyen çoğu kişi ev kredisi peşinat ödemek yerine Birikimevim’in metodlarını tercih ediyor.

Depreme Dayanıklı Ev Almak

Deprem yönetmeliğine uygun olan ve depreme dayanıklı olan evlerin fiyatlarının yalnızca İstanbul’da değil Türkiye’nin her tarafında çok yüksek olduğu biliniyor. Fakat Birikimevim tarafından sunulan peşinatsız ev kampanyalarıyla bu evleri almak çok da zor olmuyor.
Faizsiz,
Peşinatsız,
Ara ödemesiz,
Taksitle ev satışı yapan Birikimevim’de kredi hesapla işlemi yaparak nasıl bir ödeme planıyla karşı karşıya kalacağınızı da öğrenebilirsiniz. Birikimevim’in internet sitesinde her türlü hesaplama işlemi yapılıyor ve kolay ödeme sistemleri sunuluyor.

İstanbul’da Deprem Yönetmeliğine Uygun Ev Almak

Birikimevim ev sahibi olmak isteyenlere Türkiye’nin dört bir yanından ev alma imkanı sunuyor. Farklı ve avantajlı ödeme koşulları sunan firma, her gelir durumundan kişinin ev sahibi olabilmesi için metotlar sunuyor. Sabit taksitli, serbest taksitli ve erken teslimatlı ev alım seçenekleriyle kolay ödemeli ev satışı yapıyor. Hemen hemen tüm şehirlerde şube ve ofisleri aracılığıyla hizmet sunan firma, deprem esaslarına uygun olan ev satışlarıyla da beğeni topluyor. Banka kredisiyle uğraşmak zorunda kalmadan bir eve sahip olmak isteyenler Birikimevim’den bilgi edinebiliyor.

İstanbul’da Deprem Yönetmeliğine Uygun

Birikimevim’in kampanyalarından yararlanmak isteyenler firmanın şubelerine başvuru yapabildiği gibi internet üzerinden de başvuru yapabiliyor. Tamamen kurumsal bir bünyeyle hareket eden firma güvenilir içeriğiyle de herkesin ev sahibi olmasını sağlıyor. Birikimevim sayesinde İstanbul veya diğer şehirlerden dilediğiniz eve peşinatsız ve özel koşullarla sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev