Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

Katılımevim Nedir?

0
Katılımevim

Katılımevim sizlere ev ve araba almanın faizsiz yoluna sunmaktadır. Eğer siz de beğendiğiniz evi ya da arabayı almak istediğinizde uygun koşullarda faizsiz bir yöntem bulamıyorsanız, Katılımevim bünyesinde sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Çünkü Katılımevim sayesinde herhangi bir faiz ödemeden evinizi ya da arabanızı alabilir ve bunun yanında uygun taksitlerde geri ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca taksit erteleme özelliği ile ödemelerinizi istediğiniz bir tarihe alarak uygun olduğunuz anlarda ödeyebilirsiniz.

Katılımevim Avantajları Nelerdir?

Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeleri olan ve katılımcılarına kolay şekilde ulaşmak için sürekli şube sayısını artırmaya çalışan Katılımevim, aynı zamanda müşterileri için birbirinden farklı avantajlar sunar. Ev ve araba almanın en kolay yolu olan Katılımevim, ara ödeme olmadan faizsiz ev ve otomobil almanın en doğru adreslerinden biri olarak ön plana çıkar. Bunun yanında Katılımevim, müşterilerine peşinat ödeme zorunluluğu olmadan yardımcı olur. Yani ev ve arabadan birini almak istediğinizde peşinat ödemeden de bu faizsiz ödeme sistemine katılabilirsiniz. Katılımevim ile siz de aşağıdaki gibi avantajlara sahip olabilirsiniz:

  • Peşinatsız ev ve araba alma imkanı
  • Faizsiz ve vade farkı olmadan ev ve araba satın alma
  • Kişisel bütçeye göre taksit oluşturma
  • Uygun miktarda katılım bedeli
  • Müşterinin kendi istediği evi ya da arabayı alma fırsatı
  • İkinci el ev ya da araba satın alma imkanı
  • Çekilişle sıra belirleme yöntemi
  • Ara ödeme olmadan sisteme katılma fırsatı
  • Avantajlı ev ya da araba teslim tarihleri

Katılımevim ile Peşinatsız ve Taksitli Ev Satın Alma

Eğer siz de herhangi bir peşinat ödemeden ve bütçenize uygun taksitler ile ev almak istiyorsanız, hemen Katılımevim şubelerinden birine uğrayabilir ve bu konuda nasıl bir hizmet alabileceğinizi daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Çünkü Katılımevim, ev sahibi olmak isteyenler ile yaptığı anlaşmalar sonucunda hiçbir peşinat talep etmez ve sunduğu faizsiz desteği taksitli bir şekilde geri alır. Tabi yapılan taksitler tamamen müşteri bütçesi göz önünde bulundurularak planlanır ve buna göre geri ödeme başlatılır.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev