Faizsiz Ev

KİPTAŞ Başakkent Gölet Projesi

0

KİPTAŞ Başakkent Gölet Projesi, yakın zamanda hayata geçen ve yapımını KİPTAŞ’ın üstlendiği projelerden biri. Başakkent İnşaat ve Başakşehir Belediyesi ile birlikte, KİPTAŞ’ın da katkıları ile ortaklığı ile inşa edilmeye başlanan proje, toplamda 14 blok üzerine kurgulanmış.

KİPTAŞ, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen, toplamda 894 adet daireden meydana getirdiği bu özel projeyi, 3. Havalimanı, TEM otoyolu kesişim noktası ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü birleşme noktası üzerinde konuşlandırıyor. Üstelik proje konusunda evi olmayan vatandaşlara özel imkânlar sunulacak.

KİPTAŞ Başakkent Gölet Projesi – İlk Teslim Temmuz 2020’de

KİPTAŞ, Başakkent Gölet projesi için temel atma işlemine ve inşaat çalışmalarına yaklaşık 2 yıl önce start verdi. Bu proje için ön görülen tamamlanma süresi ise 24 ay. Kısacası, ilk teslim tarihi Temmuz 2020’de gerçekleşecek. 894 adet daireden oluşan projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleşecek.

Başakkent Gölet, 2 oda 1 salon şeklinde imarı gerçekleşecek olan dairelerde 106 metrekare, 3 oda ve 1 salon şeklinde imarı gerçekleşecek olan dairelerde 136 metrekare ve son olarak da 4 oda 1 salon şeklinde imar edilecek dairelerde, toplamda 171 metrekare kullanım alanı sunuyor.

KİPTAŞ Başakkent Gölet projesi Net Fiyatları

Başakkent İnşaat, KİPTAŞ ve Başakşehir Belediyesi ortak yapımı olan Başakkent Gölet Projesi, 3 farklı daire tipi için yine 3 farklı fiyat skalası belirlemiş durumda. Bu listeye göre satış bedelleri:

2 oda 1 salon daireler 204-329 bin TL arası
3 oda 1 salon daireler 379-453 bin TL arası
4 oda 1 salon daireler 493-576 bin TL arası

Olarak gerçekleştirilmiş durumda.

KİPTAŞ Başakkent Gölet Projesi Ödeme Seçenekleri

Başakkent Gölet Projesi için uygulanan satış bedelleri, ortalama fiyatlar ve kalburüstü kesime hitap eden fiyatlar olarak değişiklik gösteriyor. KİPTAŞ ise bu konuda kendi bünyesinde ödeme yapacak olanlara kolaylıklar sağlıyor. Örneğin, KİPTAŞ bünyesinde ödeme yapacak olanlar %40 peşinat ile 0 faiz imkânından yararlanarak, konutu 24 ay taksitlendirebiliyor. Ek olarak, bu peşinatı ödeyenlere %25 indirim şansı sunuluyor.

Banka kredisi ile KİPTAŞ Başakkent Gölet Projesi içerisinde daire sahibi olmak isteyenelere 180 aya kadar vade şansı tanınıyor. Proje için %0,74 kredi kullanılabilir. Ek olarak, projede satışı gerçekleşmeyen daireler, konut sahibi olmayan vatandaşlara daha cazip koşullar altında satışa sunulacak.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev