Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

Satılık Ev İstanbul’da Ne Kadar Oldu?

0

İstanbul’da ev fiyatları günden güne daha da artıyor. Bu doğrultuda kiralık daireler de daha kıymetli bir hal alıyor. Bu nedenle ev sahibi olmak isteyenler ev alma konusuna daha karamsar bir bakış açısıyla bakıyor.
Konut kredilerinin yüksekliği, kiraların sürekli artması ve kişilerde ev almak için gereken peşinatın bulunmaması başka ev alma seçeneklerinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. İstanbul’da ve Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinde taksit usulüyle ev alma imkanı sunan Birikimevim firması, ev almak isteyenlerin işini kolaylaştırırken kaliteli sistemiyle de tercih sebebi oluyor.

İstanbul’da Ev Almak İçin Ne Kadar Bütçe Gerekiyor?

İstanbul’da ev almak isteyenlerin ilk tercihi ev kredisi çekmek olurken peşinatı olmayan kişiler bu seçenekten de yararlanamıyor.
Birikimevim firması ise;
Sabit taksitli,
Değişken taksitli,
Erken teslimatlı ev alma seçenekleri sunuyor.
Sistemde peşinat, ara ödeme, faiz, banka kredisi gibi ekstralarla uğraşmak bulunmuyor. Sistem sayesinde herkes İstanbul veya diğer şehirlerden istediği fiyatta evi satın alabiliyor.

İstanbul’da Uygun Koşullarla Ev Almak İçin Ne Yapılır?

İstanbul’da bütçenize uygun olarak ve konut kredisi çekmeden ev sahibi olmak için Birikimevim’in seçeneklerinden sizin için en uygun olanına başvuru yapabilirsiniz. Sistemdeki 60, 120, 240 gibi katılımcı sayısı bulunan gruplara üye olabilir ve konut sahibi olmak için en uygun seçeneğe başvuru yapabilirsiniz. Bu sistemle İstanbul’da en uygun koşullarla ev sahibi olabilirsiniz.

İstanbul’da Konut Almak İçin Peşinat Ödemek Şart Mı?

Birikimevim’in sisteminde konut almak için peşinat ödemek şart değil. Ancak evini daha erken teslim almak isteyenler peşinat ödemesi yapabiliyor. En uygun konut kredisi araştırması yapmayı ortadan kaldıran Birikimevim sistemi kolay ödemeli seçeneklerle ev sahibi yapıyor. Bu sistemden tüm gelir seviyeleri de yararlanabiliyor.

İstanbul’da Peşinatsız, Faizsiz, Taksitle Ev Satın Almak

İstanbul’da peşinatsız, faizsiz ve taksitle konut sahibi olmak için Birikimevim’e başvuru yapabilirsiniz. Sistemle ilgili tüm ayrıntı ve içerikler Birikimevim’in resmi web sitesinden açıklanıyor. Ev satın almada mantıklı bir seçenek arayanlara Birikimevim en avantajlı seçeneklerle cevap veriyor. Bütçe dostu seçeneklerle ev almayı sağlayan Birikimevim, kirada oturan herkesin yüzünü güldürüyor.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev