Faizsiz EvFaizsiz Ev Alma Sitemleri

Tasarruf AŞ Nedir?

0
Tasarruf AŞ

Tasarruf AŞ ile yatırımdan birikime kadar birçok konuda yardım alabilir ve dilediğiniz farklı alanlarda yatırım yapabilirsiniz. Bireysel ve grup olarak iki farklı şekilde tasarruf planı sunan Tasarruf AŞ, aynı zamanda çeşitli kampanyalarıyla da pek çok avantaj sağlar. Eğer siz de birikim ya da yatırım yapmak istiyorsanız, firma ile iletişime geçebilir ve sizlere sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

Neden Tasarruf AŞ?

Tasarrufun ön plana çıktığı Tasarruf AŞ, finansman sektöründe ayrıcalıklı hizmetleri ile önemli bir konumda yer alır. Hem bireysel hem de grup olarak farklı çözümler ortaya koyan firma, ev ve araba satın almak ve yüksek maliyetli krediler kullanmak istemeyenler için çok uygundur. Firma bünyesinde faizsiz ödeme sistemine dahil olan herkes, birikim ve yatırım yapabildiği gibi dilediği ev ve arabaya da kavuşabilmektedir. Tasarruf AŞ tarafından sunulan faizsiz ödeme sisteminin ise bir takım avantajları vardır ve bunlar aşağıdaki gibidir;

 • Tasarruf AŞ katılımcılarına ev ve araba satın alma konusunda faizsiz finansman desteği sunar.
 • Bunun yanında peşinat vermeden ev ve araba alma sistemine dahil olmak mümkündür.
 • Ayrıca geri ödeme taksitleri müşterinin kendi belirlediği tutarlara göre yapılandırılır.
 • Taksit ödemeleri müşteri isteğine bağlı olarak dondurulabilir.
 • Faizsiz ödeme sistemi içerisinde erken ödeme yapılması halinde satın alınan ev ve arabanın teslimatı daha erken bir tarihe çekilebilir.
 • Kira öder gibi ev ve araba satın almak Tasarruf AŞ ile mümkündür.
 • Müşterilerin kendi birikimleri ile uzun bir zaman içerisinde satın alabilecekleri ev ya da arabalar Tasarruf AŞ ile oldukça kısa bir zaman içinde satın alınabilir.
 • Sistem içerisinde faiz ödemediğiniz gibi taksitin ilk ayından itibaren ev sahibi olma ihtimaliniz vardır.
 • Bunların yanı sıra ev teslimi geçekleştiği andan itibaren kişi kirada oturuyorsa kira ödemekten kurtulur ve kendi evinde kira vermeden yaşamaya başlar.

Tasarruf AŞ Yatırım Hizmetleri Nelerdir?

Tasarruf AŞ, ev ve araba sahibi olanın faizsiz yolu olmasının yanında müşterileri için yatırım ayrıcalıklı hizmetler de sunar. Siz de Tasarruf AŞ ile birikim ya da yatırım yapabilir ve bu şekilde geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Tasarruf AŞ’nin siz müşterileri için sunduğu yatırım planları arasında şunlar yer alır;

 • Taksitle ev almak
 • Araba almak
 • Birikim yapmak
 • Yatırım yapmak

Tasarruf AŞ Güvenilir Mİ?

Tasarruf AŞ, müşterilerine gereken güveni sağlamak için sigortacılık sektörünün önemli markalarından biri olan HDI sigorta ve Tasarruf A.Ş. ile işbirliği yapmaktadır. Bu şekilde sistem bünyesinde doğabilecek risklere karşı tüm müşteriler güvence altına alınmış olur. Böyle bir durumda ise pek çok müşteri sigorta güvencesinin de etkisi ile Tasarruf AŞ ile çalışmayı arzu eder.

Eğer siz de faizsiz bir ödeme sistemi ile ev ya da araba satın almak istiyorsanız ve bunun yanında birikim yapmayı tercih ediyorsanız, Türkiye’nin her yerinden Tasarruf Aş ile iletişime geçebilir ve bu konuda ilk adımı atabilirsiniz.

Tasarruf AŞ

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev