Faizsiz Ev

Türkiye Finans Bankası Faizsiz Konut Kredisi

0

Türkiye Finans Bankası faizsiz konut kredisi imkanları ile siz de istediğiniz evi alabilir ve konut kredisi ile ev satın alma şansını elde edebilirsiniz. Türkiye Finans, sizler için satın almak istediğiniz evi gayrimenkul katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak alır ve dilediğiniz vade üzerinden sizlere satar. Bu şekilde sizler de Türkiye Finans konut kredisi seçeneklerinden istediğiniz birini seçebilir ve uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası Faizsiz Konut Finansmanı Çözümleri

Türkiye Finans, müşterileri için konut finansmanı konusunda farklı çözümler sunar. Böylece ev sahibi olmak isteyenlere bütçelerine uygun ödeme koşulları ile konut kredisi imkanı sunmuş olur. Şimdi, Türkiye Finans konut kredisi çözümlerine daha yakından bakalım:

Artan Taksitli Konut Finansmanı

 • Bu konut finansmanı çözümünde taksitler düşük tutarlarda başlar ve ilerleyen aylarda ise kademeli olarak artmaya başlar.
 • Artan taksitli konut finansmanı, zaman için gelir artışı öngören müşteriler için uygun bir finansman çözümüdür.

Azalan Taksitli Konut Finansmanı

 • Azalan taksitli konut finansmanında ise aylık taksitler öncelikle yüksekten başlar ve sonraki aylarda ise düşüşe geçer.
 • Gelecek aylar içerisinde gelir ve gider dengesini buna göre oluşturan müşteriler için uygun bir finansman seçeneği olarak karşımıza çıkar.

Ara Ödemeli Konut Finansmanı

 • Bu konut finansmanında 3, 6 ve 12 aylık periyotlar halinde düzenli taksit planı oluşturulur ve bu şekilde isteğe bağlı ara ödemeler yapılır.
 • Belirli aylarda prim ya da ikramiye alanlar için ara ödemeli konut finansmanı seçeneği uygun fırsatları bir arada sunar.

Değişken Ödemeli Konut Finansmanı

 • Değişken ödemeli konut finansmanı çözümlerinde müşteriler taksit tutarlarını değişimli bir şekilde ödeyebilir.
 • Harcamaları her ay değişkenlik gösterenler için ideal konut finansmanı çözümlerinden biridir.

Türkiye Finans Bankası Faizsiz Konut Finansmanı Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Türkiye Finans Bankası konut kredisi için bazı belgeler talep edilir. Siz de Türkiye Finans faizsiz kredi seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız, öncelikle bu belgeleri tedarik etmenizde ve bunlarla birlikte başvuru yapmanız fayda vardır. Şimdi, konut finansmanı için gerekli belgelere daha yakından bakalım:

 • Kimlik belgesi ya da ehliyet
 • Başvuru yapan kişinin gelir belgesi veya maaş bordrosu
 • Serbest meslek sahibi olanların son bir yıl içindeki vergi levhası ve onaylı bilançosu, gelir tablosu, imza sirküleri, kuruluş ve son olarak yapılan ortalık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
 • Satın alınmak istenen konutun kat mülkiyeti ya da kat irtifakı tapusu ve bununla birlikte yapı kullanım izin belgesi
 • Ücretli çalışan kişilerin maaş bordroları eğer antetli kağıt ile bilgilendiriliyorsa firmaya ait imza sirküleri beyanı
 • Banka tarafından gerekli görüldüğü durumlarda kefil ya da ek belgeler

Türkiye Finans Bankası Faizsiz Konut Finansmanı Hesaplama

Türkiye Finans Bankası üzerinden konut kredisi çekmek istediğinizde yüzde 0,95 kar payı oranından yararlanabilirsiniz. 100.000 TL konut finansmanı kullanmak istediğinizde yüzde 0,95 kar payı oranı ile aylık taksit ödemeniz 1.400,24 TL olur. Bu ödeme 120 aylık vade seçeneği için geçerlidir. Kredi tahsis ücreti ise kullanılan konut finansmanı oranının yüzde 0,5’ine tekabül eder. Yani 500 TL gibi bir ücret ödenir. Bunun yanında 120 aya varan vade seçenekleri ile finansman hizmeti sunulur.

İlgili Yazılar

Yorumlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Faizsiz Ev